В Укренерго просять українців не долучатися до «Години землі» і не вимикати світло

Щорічно в останню суботу березня на планеті проходить акція — Година Землі. У цей день на одну годину — з 20:30 до 21: 30 за місцевим часом люди на планеті погасять світло і електричні прилади. В НАК «Укренерго» закликають українців не «вестися» на заклики долучитися до «Години Землі». Адже це не сприяє економії електроенергії, зате може дуже нашкодити енергосистемі.…









