Студентів можуть відраховувати з інститутів через плагіат: МОН запустило громадське обговорення

Міністерство освіти і науки пропонує за порушення академічної доброчесності відраховувати студентів із закладів вищої освіти. Відповідний проєкт був поданий для громадського обговорення. Про це повідомляється на офіційному сайті МОН. До 10 травня МОН приймає зауваження і пропозиції у формі порівняльної таблиці до проєкту нової редакції Положення про порядок відрахування, переривання…









