Більш ніж половина шкіл Київщини завершать навчальний рік 31 травня

Цьогоріч освітні заклади Київської області завершують навчальний рік в проміжку з 26 травня до 16 червня. Однак більшість шкіл завершують освітній процес 31 травня — 359 з 638 закладів загальної середньої. Голова Київської ОВА Руслан Кравченко зазначає, що кожен освітній заклад, зважаючи на безпекову чи епідеміологічну ситуацію, може самостійно вирішувати, коли відправляти дітей…









