Начальник КОВА розповів, скільки на Київщині відновили будинків

Руслан Кравченко, начальник Київської обласної військової адміністрації в інтерв’ю інформаційному агентству «Укрінформ» розповів, що з часів деокупації Київщини, в регіоні відбудували вже понад 12 тисяч об’єктів. «Процес не зупиняємо. Відбудували вже понад 12,1 тисячі об’єктів. Майже 11 тисяч — це приватні та багатоквартирні будинки. Відновлено повністю та частково 188 шкіл і садків, 100 медзакладів, 67 адмінбудівель…







