Відібрали у підлітка гроші та телефон: київські копи затримали крадія

Днями до Святошинського управління поліції звернулася мама 11-річного підлітка. Вона розповіла, що невідомий на вулиці зірвав з її сина бананку з телефоном і грошима. Правоохоронці оперативно встановили, що грабіжник — це раніше судимий за майновий злочин 38-річний киянин. Його затримали, а награбоване майно слідчі вилучили як докази злочину. Наразі киянину повідомили про підозру…









