22 січня у центрі столиці влаштують Ходу пам’яті

22 січня у Києві вшановують пам’ять перших загиблих Героїв Небесної Сотні. Цьогоріч пошанування відбудеться в межах традиційної Ходи пам’яті. У неділю, 22 січня о 12:30 учасники збираються біля графіті «Ікони Революції Гідності», звідки вирушають до пам’ятних знаків Героїв Небесної Сотні Михайла Жизневського, Олександра Бадери та Романа Сеника, де на знак пам’яті…









