У столиці зацвів «Бузок»: п’ять причин побачити оранжереї в ботсаду

Весна в оранжереї ботанічного саду НАН України імені Гришка приходить на декілька тижнів швидше, від календарної. Там уже почали масово квітнути азалії та камелії. Цьогоріч рослини, через проблеми із опаленням, була під загрозою. Проте героїчними зусиллями (інакше не назвеш) працівників ботсаду та волонтерів вдалося врятувати колекцію,…









