Академія гостинності міста Києва запускає другий сезон: як стати учасником

Управління туризму та промоцій КМДА вдруге запускає проєкт «Академія гостинності міста Києва». Учасники зможуть поглибити свої професійні навички, ознайомитися з новими тенденціями надання послуг та розвинути вміння вражати туристів. Проєкт триватиме з 11 серпня до 27 вересня. У програмі — навчальні лекції, тренінги та п’ять нетворкінгів, де будуть зустрічі з професіоналами галузі…









