Тепер у Києві можна сплатити штраф за безквитковий проїзд без готівки

Комунальне підприємство “Київпастранс” запустило функцію безготівкової сплати штрафу за безквитковий проїзд у наземному громадському транспорті. Як повідомили у пресслужбі КМДА, тепер в салонах громадського транспорту розміщені інформаційні плакати з реквізитами єдиного розрахункового рахунку для сплати штрафів. Також для зручності пасажирів…







