У Києві викрили банду з адвокатів та нотаріусів, які привласнили 16 квартир

Слідчі й прокурори викрили злочинне угруповання з 13 осіб, яке привласнило 16 квартир киян, інформує Офіс генерального прокурора. «Серед потерпілих — двоє військових, люди похилого віку та неповнолітні-спадкоємці померлих боржників», — ідеться в повідомленні відомства в телеграм-каналі в понеділок. Протиправну діяльність налагодили учасники злочинної організації, а саме — адвокати, приватні нотаріуси, державні…









