Підтоплення станціям не загрожує: про що говорили на державній комісії щодо столичної підземки

Ілюстративне фото КМДА 9 грудня засідала держкомісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За дорученням Прем’єр-міністра України Комісія розглянула ситуацію, що сталася на перегоні Оболонсько-Теремківської лінії метрополітену Києва. Київській міський голова Віталій Кличко виступив на комісії. Він повідомив, що ще в листопаді по І колії перегону між ст. «Деміївська» — ст. «Либідська» Оболонсько-Теремківської…








