На Київщині двоє чоловіків зрубали 348 дерев

Двоє чоловіків зрубали 348 дерев, а саме захисних лісових насаджень лінійного типу, на ділянці зрошувального каналу на території Бориспільського району. Про це повідомили у поліції Київщини. За допомогою спеціальної техніки «заготівельники» лісу завантажили зрізану деревину в автомобілі та вивезли у невідомому напрямку. Про подію повідомив небайдужий громадянин. На місце злочину виїхали…









