Віталій Кличко побував на Донбасі та привітав українців З Новим роком. ВІДЕО

У Новорічну ніч мер столиці Віталій Кличко опублікував святкове привітання. «Уже за традицією, другий рік поспіль зустрічаю з бійцями на Донбасі. Заїхав привітати військових, які бʼються на найгарячіших ділянках фронту на сході України. Відвідав 5 військових підрозділів, поспілкувався і підтримав наших захисників», — пояснив Віталій Кличко. Він зазначив, що військовим…









