ЗСУ передали техніку, яку конфіскували у гральних закладах

Територіальне управління Бюро економічної безпеки у Києві передало Збройним силам України першу партію конфіскованого майна, а саме техніку, яку вилучили із незаконних гральних закладів. Як повідомляє пресслужба відомства, українським військовим було передано комп’ютери, роутери, блоки живлення, відеокамери, відеореєстратори, різноманітні пристрої…







