Закрили ще на два місяці: суд продовжив домашній арешт Митрополиту Павлу

Сьогодні, 30 червня, Солом’янський суд міста Києва продовжив запобіжний захід для колишнього намісника Києво-Печерської лаври, Митрополита Павла (Лебідя). Як стало відомо, він перебуватиме під домашнім арештом упродовж наступних двох місяців. Про це повідомляє Суспільне/ Новини. Напередодні стало відомо, що релігійний діяч не дотримався умов запобіжного…









