На Київщині суд виніс вирок окупанту-мародеру

Такий вирок виніс суд російському військовослужбовцю за розграбування майна мирних жителів на Київщині. Як розповіли у Київській обласній прокуратурі, у березні 2022 року під час окупації села Обуховичі Вишгородського району засуджений вдерся до одного з приватних будинків. Спільно з іншими російськими вояками він проживав там протягом усього періоду окупації.…









