У столиці зійшов з рейок трамвай. ОНОВЛЕНО

Як повідомили у патрульній поліції Києва, там зійшов з рейок трамвай. Ускладнений рух у напрямку центру міста. Своєю чергою у Київпастранісі, повідомили, що з технічних причин затримується рух трамваїв №1, 3, 18 на ділянці вулиць Жилянська — Старовокзальна. На місце направили відповідальну службу підприємства. Оновлено. У Київпастрансі повідомили, що рух трамваїв відновили о 11:47.…









