З київського Охматдиту виписали двох пацієнтів, яким зробили трансплантацію органів від 4-річного хлопчика

12-річний Антон та 15-річний Діма отримали донорські нирки та печінку від найменшого донора в Україні. 10 липня в Охматдиті провели 2 трансплантації. Днями хлопців виписали з лікарні — органи запрацювали, тож тепер діти можуть жити звичайним життям. Про це повідомили в Охматдиті. Антон, якому пересадили нирки, народився з вродженими урологічними та шлунково-кишковими…









