У Києві розпочався другий сезон «Академії гостинності міста Києва»: деталі

У четвер, 10 серпня, у столиці розпочався другий сезон проєкту «Академія гостинності міста Києва». Його мета підготувати справжніх професіоналів сфери обслуговування, щоб підтримувати високий рівень сервісу у Києві. «Попри всі виклики війни українці більше досліджують історію, культуру, своє коріння. Зараз активно розвивається внутрішній туризм.…








