Смертельна аварія на Караваєвих Дачах: біля місця трагедії встановили пам’ятний знак

Смертельна ДТП на Караваєвих Дачах: на місці трагедії з'явився символічний знак пам'яті

Волонтерка: «Перші дні після трагедії то йшов дощ, то рвався вітер – запалити лампадку на парапеті переходу було складно»

Над підземним переходом на Караваєвих Дачах у Києві, куди 5 червня 2026 року влетів автомобіль Mercedes-Benz C300, з’явилося постійне цифрове зображення свічки пам’яті. Рекламна компанія з власної ініціативи припинила показ комерційних роликів на великому екрані. Про це інформує «Главком» з посиланням на допис волонтерки Вікторії Полякової у Facebook.

За словами волонтерки, протягом перших днів після трагедії через дощ та сильні пориви вітру людям було непросто запалити звичайні свічки біля стихійного меморіалу, куди люди масово приносили квіти, іграшки та фотографії.

Згодом на великому рекламному банері над переходом запалало цифрове зображення свічки. Як з’ясувалося, компанія «РТМ-Україна» за власною ініціативою на понад тиждень вимкнула блок комерційної реклами, залишивши зображення палаючої свічі на темному тлі.

Свіча пам'яті над розтрощеним підземним переходом, де 5 червня сталася кривава ДТП, що забрала життя чотирьох людей Свіча пам’яті над пошкодженим підземним переходом, де 5 червня сталася смертельна ДТП, яка забрала життя чотирьох осіб фото: Вікторія Полякова/Facebook

Волонтерка додала, що наразі трансляція реклами на банері вже відновлена, проте цифрове зображення свічки пам’яті продовжує горіти на екрані.

«Це нас підтримує – спостерігати, як у складні часи український бізнес послідовно демонструє порядність та людяність», – підкреслила Вікторія Полякова.

У коментарях під дописом волонтерки читачі активно висловлюють співчуття родичам загиблих та висловлюють подяку за цей значущий жест пам’яті.

«Проїжджали повз і бачили цю свічку. Теж звернули увагу. Розповіла своїм дітям про цю трагедію. Вони ще зовсім малі, але про правила дорожнього руху та їхню важливість ми говоримо щоразу. Обіймаю вас серцем», – поділилася киянка Анастасія Мартюшева.

коментарі під дописом Вікторії Полякової коментарі під дописом Вікторії Полякової скріншот

Нагадаємо, 5 червня приблизно о 17:30 на перехресті вулиць Вадима Гетьмана та Ушинського в Солом’янському районі Києва автомобіль Mercedes-Benz C300 на високій швидкості з’їхав з дороги та врізався у підземний пішохідний перехід. Унаслідок аварії загинули четверо осіб: двоє чоловіків, жінка та 12-річний хлопець Григорій Глушич. Ще троє осіб отримали травми. Серед загиблих були двоє поліцейських Солом’янського управління поліції – 24-річний старший лейтенант Дмитро Бондарчук та 21-річний лейтенант Денис Будченко. На момент аварії вони перебували при виконанні службових обов’язків.

За кермом перебував 49-річний мешканець Херсонської області. Як відомо, водієм Mercedes-Benz є Павло Плєшивцев 1976 року народження – житель Херсонщини та керівник громади євангельських християн-баптистів «Церква села Підстепне».

За даними слідства, він не впорався з керуванням. Водій зазнав травм та був госпіталізований. На момент ДТП чоловік був тверезим, повідомили в Офісі генпрокурора.

Київська міська прокуратура розпочала досудове розслідування за ч. 3 ст. 286 КК України – порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

Після аварії стало відомо, що за автомобілем Mercedes-Benz C300 зафіксовано 39 порушень правил дорожнього руху, більшість із яких стосувалися перевищення швидкості. Лише протягом 2025 року водія п’ять разів притягували до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості та ще п’ять разів – за інші порушення ПДР. Також у березні 2026 року за його участю сталася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *