Затримка в електропостачанні Києва: енергетики надали прогноз щодо відновлення живлення

Аварійне відключення у Києві: енергетики повідомили, коли повернуть світло

Тривають відновлювальні заходи

У понеділок, 22 червня, в Дніпровському та Дарницькому районах столиці сталося аварійне припинення електропостачання. Енергетики вже зайняті усуненням проблем та відновленням подачі струму. Цю інформацію поширює «Главком», посилаючись на офіційне повідомлення пресслужби ДТЕК Київські електромережі.

Фахівці оперативно вирушили на локації аварій, щойно надійшов сигнал про знеструмлення. На даний момент ремонтні операції продовжуються.

Енергетична компанія прогнозує, що електропостачання до помешкань мешканців лівобережжя буде відновлено приблизно до 16:00.

Хочемо нагадати, що через непередбачену ситуацію на Одеській ТЕЦ без електрики опинилися споживачі в центральній частині міста, а також кілька транспортних організацій.

Варто зазначити, що станом на початок червня, через ворожі обстріли, значна частина восьми областей залишалася без електроенергії. Внаслідок військових дій та атак на об’єкти енергетики, споживачі в Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Одеській, Сумській, Херсонській, Харківській та Чернігівській областях тимчасово були без доступу до електропостачання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *