Лось зупинив рух транспорту на виїзді з Києва

Лось зупинив рух транспорту на виїзді з Києва

Серйозна аварія з дикою твариною сталася на околиці столиці, спричинивши перешкоди для руху автомобілів

На околиці Києва сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій брала участь дика тварина. На Берестейському шосе сталося зіткнення легкового автомобіля з лосем. Як повідомляє видання «Главком», відповідний відеозапис був опублікований у місцевих онлайн-спільнотах.

«У зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою на Берестейському шосе, рух транспортних засобів у напрямку виїзду з міста Києва ускладнений», – проінформувала патрульна поліція столиці у коментарі для tsn.ua.

😱На виїзді з Києва в сторону Житомира збили лося, про стан водія наразі невідомо pic.twitter.com/UaMtnkpPhB

— ГЛАВКОМ (@GLAVCOM_UA) June 20, 2026

На відеозаписах, які розповсюдили в інтернеті, видно лося, який лежить на дорожньому покритті. Поряд з ним знаходиться автомобіль зі слідами пошкоджень після зіткнення.

На місце інциденту прибули медичні працівники. У поліції уточнили, що водій транспортного засобу отримав травму руки.

«Слідчі з’ясовують усі деталі дорожньо-транспортної пригоди», – додали в патрульній поліції.

Нагадаємо, звичайна вечірня поїздка поблизу Києва завершилася трагічно, коли легковий автомобіль, що перевозив багато пасажирів, потрапив у масштабну аварію. Медики боролися за життя дворічної дитини, але отримані внаслідок ДТП травми виявилися фатальними.

Також у місті Хмельницькому правоохоронець, перебуваючи поза службовими обов’язками, за кермом власного автомобіля скоїв наїзд на пішохода, внаслідок чого чоловік загинув на місці. Про це повідомили в Державному бюро розслідувань, яке разом із Національною поліцією встановлює всі обставини події. На даний час проводиться досудове розслідування, з’ясовуються причини ДТП та можливі порушення правил дорожнього руху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *