Швидкісний поїзд «Інтерсіті+» буде в дорозі 6 год.
«Укрзалізниця» призначила додатковий поїзд до Львова. Цю інформацію надає пресслужба компанії, передає «Главком».
«Маршрут Київ – Львів та зворотній напрямок є найбільш затребуваними. Протягом минулого тижня цим маршрутом скористалися 21 тисяча пасажирів. Аби наступного тижня ще більше людей мали змогу вирушити в подорож, ми призначаємо додатковий поїзд № 743/744 Київ-Львів на 23 та 24 червня», – зазначається у повідомленні.
Підкреслено, що швидкісний поїзд «Інтерсіті+» знаходитиметься в дорозі 6 год. «Це найшвидший варіант сполучення між цими містами», – наголосила «Укрзалізниця».
Ми спостерігаємо брак місць на найпопулярніших напрямках і постійно шукаємо шляхи, щоб якомога більше пасажирів могли здійснити поїздку у справах, на гостини або у відпустку. Вперед!
Нагадаємо, «Укрзалізниця» з 28 червня запроваджує оновлений літній розклад руху поїздів. Продаж квитків на нові та змінені рейси вже розпочато.
Як повідомлялося, «Укрзалізниця» увійшла в найінтенсивніший період 2026 року. Наразі щодня фіксується 340 тис. запитів на квитки, тоді як перевозиться 80 тис. пасажирів. За даними компанії, надалі співвідношення попиту та наявних місць зростатиме – з нинішніх чотирьох претендентів на одне місце до шести-семи охочих на один квиток.
До слова, призначено додаткові рейси потягів до Карпат та Закарпаття. Зокрема, «Укрзалізниця» запускає новий регіональний поїзд та відновлює пряме сполучення між Дніпром та Харковом.
