Унаслідок нічної агресії проти української столиці четверо загиблих та 23 поранених. Пошкодження енергетичної інфраструктури призвели до знеструмлення 140 тисяч киян.

Наслідки нічного удару по столиці 15 червня – щонайменше чотири жертви. Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко поінформував про це, передає УНН.
Деталі
За словами очільника КМВА, кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки сягнула 23 осіб.
Роботи на місцях продовжуються, інформація уточнюється
– додав Ткаченко.
Натомість міський голова Києва Віталій Кличко наголосив, що через масштабний напад агресора на українську столицю зафіксовано пошкодження та загоряння практично по всіх адміністративних районах міста.
“Аварійно-рятувальні підрозділи задіяні приблизно на 50 об’єктах. За даними медиків, травмовано понад 20 осіб. Серед них – дитина та вагітна жінка. Троє потерпілих перебувають у критичному стані в лікарнях. … Внаслідок нападу агресора пошкоджено лінії електромережі. У північних районах столиці 140 тисяч абонентів залишилися без електропостачання”, – зазначив Кличко.
Нагадаємо
У ніч на понеділок, 15 червня, Київ зазнав потужної комбінованої атаки з боку російських військ.
Порада від Топ новини України:
Ця інформація є критично важливою для розуміння наслідків ворожих атак та необхідності підтримання готовності цивільного захисту.
Джерело: unn.ua
