Акторка, яка зіграла дівчинку у фільмі «Дзвінок», померла у 35 років

Фото: by Jason Merritt/Getty Images
Американська акторка Дейві Чейз, відома за роллю дівчинки в моторошному кіно «Дзвінок», пішла з життя у віці 35 років. Про це інформує видання TMZ.
На початку червня мисткиню було доставлено до лікарні Лос-Анджелеса через виснаження. Її партнер також зазначив, що у Дейві Чейз діагностували бактеріальний менінгіт та інфекцію крові. Незважаючи на всі старання медичного персоналу, врятувати її не вдалося. Вона відійшла у вічність 16 червня.
Представник Дейві Чейз повідомив BBC News, що причина смерті акторки – сепсис, що розвинувся після перенесеного менінгіту в одній з лікарень Лос-Анджелеса. Кар’єру в кінематографі Дейві Чейз розпочала в чотирирічному віці, проте у 2015 році вона залишила акторську професію, зауважив він.
Батько акторки поділився з The New York Times, що його донька була безхатченком та проживала в Лос-Анджелесі разом зі своїм бойфрендом неподалік медичного закладу, де вона померла.
– Він і вона жили у крайній бідності, – описав він умови життя пари.
Дейві Чейз боролася із залежністю від наркотиків починаючи з 13 років. Її батьки оформили розлучення 32 роки тому. Її батько припинив спілкування з нею, коли їй виповнилося 19 років. Приблизно в той самий час у неї відбувся серйозний конфлікт з матір’ю.
Раніше Дейві Чейз також мала проблеми із законом. Зокрема, її звинувачували у зберіганні наркотичних речовин та незаконному заволодінні автомобілем.
У 2002 році Дейві Чейз, якій на той час було 11 років, знялася в американській адаптації японського фільму жахів “Дзвінок”. Сюжет фільму обертається навколо відеокасети, перегляд якої призводить до смерті. Вона втілила образ дівчинки Самари Морган – привида з довгим волоссям, що з’являється з телевізора.

